Viata bate filmul

BILETUL ZILEI 9 MARTIE 2016. Benfica si PSG, favorite la calificarea in sferturile Ligii Campionilor

BILETUL ZILEI 9 MARTIE 2016. O noua zi in care Steaua trebuie sa ne demonstreze ca este cea mai buna echipa din tara. Intalneste pe Astra, in turul semifinalei Cupei Ligii. Bucurestenii nu au demonstrat insa pe 2016 ca joaca un fotbal foarte bun si, mai mult decat atat, ne dam seama ca nu are cine sa dea gol impotriva liderulului Ligii 1.

BILETUL ZILEI 9 MARTIE 2016. Dupa 1-0 in tur, Benfica este favorita in fata lui Zenit la calificarea in sferturile de finala ale Ligii Campionilor. Va fi o partida a carei miza calificarii isi va spune cuvantul in care principalul scop al fiecarei echipe va fi sa nu ia gol.

BILETUL ZILEI 9 MARTIE 2016. Date diferite la Londra acolo unde si Chelsea are de surmontat in fata lui PSG un dezavantaj de un gol (1-2 in tur). Chelsea este nevoita sa atace, lui PSG ii place foarte mult jocul pe contraatac. Important este sa se dea primul gol, indiferent de poarta in care se va inscrie, caci apoi vor urma si altele.

CASTIGATOR

MPFM SEZON 5. Valentina si Aurel au postat o poza pe Facebook la cateva minute dupa ce au iesit din cabinetul unui doctor

MIREASA PENTRU FIUL MEU 25 NOIEMBRIE 2015. Crina, campioana schimbarilor de look la MPFM5