6.5 C
16 octombrie 2021
ROMANIA GEORGIA POLO

CE POLO 2016. Romania a invins nationala Georgiei in prima partida din grupa

CE POLO 2016. Nationala masculina de polo a Romaniei a invins selectionata similara a Georgiei in prima partida disputata de tricolori la Campionatul European desfasurat in aceste zile la Belgrad.

CE POLO 2016. Poloistii romani s-au impus cu scorul de 12-6 (2-1, 2-3, 5-1, 3-1) la capatul unei partide in care soarta echipei castigatoare s-a pus doar in repriza a doua, singura in care georgienii au demonstrat ca se pot ridica la valoarea adversarilor.

CE POLO 2016. Urmatoarea partida pe care Romania o va sustine la aceasta competitie este programata pentru mercuri impotriva Italiei, marea favorita a grupei C, urmand ca meciul decisiv pentru calificarea in sferturile de finala ala CE 2016 sa se desfasoare impotriva nationalei Germaniei.

Tragere la sorti Rolland Garros 2018: Cu cine joaca Halep, Ana Bogdan, Begu, Cirstea si Buzarnescu

Ioana Badulescu

CUPA MONDIALA 2022 DIN QATAR, BOICOT FARA PRECEDENT! Atac la sponsori, dupa ce sute de oameni au murit in timpul constructiilor

MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL live online in returul optimilor de finala ale LIGII EUROPA