-1.1 C
29 noiembrie 2020
CM 2018 debuteaza joi, 14 iunie. Programul complet al celor opt grupe. Primul meci Rusia- Arabia Saudita se joaca pe arena Lujniki de la Moscova

CM 2018. Rezultat soc in meciul Germania – Mexic. Tot astazi, Serbia a invins Costa Rica cu scorul de 1-0

CM 2018 – Germania a inregistrat un rezultat şoc în meciul cu Mexic. Actuala campioană mondială a fost învinsă de echipa Mexicului cu scorul de 1-0, după un gol marcat de Lozano.

Bomba s-a conturat încă din minutul 35, al primei reprize. Partida Germania – Mexic s-a desfasurat în grupa F. Germania nu a mai pierdut primul meci la un turneu final din 1982.

Tot astăzi, în grupa E, Serbia a învins Costa Rica cu scorul de 1-0.

Jurnalist Courrier International: Caricatura celor de la Charlie Hebdo inteapa prejudecatile, nu pe Simona sau pe romani

Ioana Badulescu

Simona Halep isi pastreaza locul 3 WTA in timp ce Irina Begu si-a egalat cea mai buna clasare a carierei

TURNEUL CAMPIOANELOR 2017. Caroline Wozniacki a castigat competitia, in premiera