MIREASA PENTRU FIUL MEU, 13 DECEMBRIE 2016. Ionela si Teodor, fosti concurenti ai MPFM 4, au transmis un mesaj fanilor, insotite de cateva fotografii. Cei doi finalisti ai sezonului 4 Mireasa pentru Fiul Meu se pregatesc deja de Sarbatorile de Iarna si au tinut sa le transmita si prietenilor virtuali starea lor, imortalizata in cateva imagini superbe.
Totodata, Teodor a tinut sa-i faca Ionelei o noua marturisire a iubirii ce i-o poarta! Vedeti mai jos cateva fotografii postate de cei doi fosti concurenti ai show-ului matrimonial.
„Hei,dragii noştri… Magia Sfintelor Sărbători de Iarna se apropie cu pași repezi,cea mai frumoasă perioadă cu siguranță, perioada în care trebuie să fim mai buni şi să privim înainte cu încredere!❤
Vă dorim din suflet ca Sfintele Sărbători de Iarnă❄ să vă aducă multă sănătate și liniște alături de familie și cei dragi, fericire şi toate cele bune, vă îmbrățișăm cu mult drag și respect..săptămână frumoasă, oameni dragi!TI ❤
Te iubescccc cel mai mult, soția mea minunată!”, a scris Teodor pe pagina sa de socializare.
Ionela si Teodor, finalisti in sezonul 4 al emisiunii Mireasa pentru Fiul Meu, sunt extrem de fericiti si se vede asta prin toti porii. Imaginile de la Targul de Craciun din Capitala spun totul!
Sursa foto: Facebook