-1.1 C
25 noiembrie 2020
Romania Norvegia
Viata bate filmul

ROMANIA – NORVEGIA. UNDE VEZI LIVE VIDEO MECIUL ROMANIA – NORVEGIA IN SEMIFINALE CM HANDBAL

ROMANIA – NORVEGIA. UNDE VEZI LIVE VIDEO MECIUL ROMANIA – NORVEGIA IN SEMIFINALE CM HANDBAL. România a ajuns în semifinalele CM de handbal feminin, după ce a eliminat echipa țării gazdă, Danemarca, 31-30 în ultimele secunde ale reprizelor de prelungiri. România va juca, vineri, de la ora 21:45, cu Norvegia, în semifinale, LIVE VIDEO la DOLCE SPORT.

ROMANIA- NORVEGIA, meci din semifinalele CM, se vede gratuit pe site-ul www.dolcesport.ro, unde meciul va fi transmis în format LIVE VIDEO.

ROMANIA – NORVEGIA LIVE UPDATE: Norvegia – Romania scor 35-33. Tricolorele vor juca finala mica impotriva Poloniei.

ROMANIA – NORVEGIA LIVE UPDATE: Costică Buceschi, cu câteva minute înainte de meci, la Dolce Sport: ”Cred că joacă un alt handbal faţă de ce am jucat în grupă. Va fi un meci mai greu decât cel cu Danemarca, decât cel cu Brazilia. Sperăm să facem faţă, să respectăm în teren ce am pregătit la antrenamente”. Paula Ungureanu are probleme la genunchi după partida cu Danemarca, dar a primit OK-ul medicilor pentru a juca în semifinală.

MECIUL ROMANIA – NORVEGIA POATE FI VAZUT LIVE SI AICI.

ROMANIA – NORVEGIA LIVE UPDATE: 21:15 România este susţinută la Herning de peste 100 de suporteri, dar şi de oficiali ai liderului din Liga Naţională, CSM Bucureşti. Fostul director general Constantin Căliman şi managerul echipei feminine Nicolae Luca l-au susţinut pe Kim Rasmussen la prima semifinală, iar acum vor face galerie României. La Herning s-au întâlnit şi cu antrenorii danezi Jakob Vestergaard şi Rasmus Poulsen.

ROMANIA – NORVEGIA. UNDE VEZI LIVE VIDEO MECIUL ROMANIA – NORVEGIA IN SEMIFINALE CM HANDBAL. Susținătorii româncelor vor putea vedea meciul indiferent dacă au sau nu abonament TV sau internet de la Telekom. În plus, partida va putea fi urmărită și pe telefonul mobil.

În prima semifinală, Olanda a învins, vineri, Polonia, cu 30-25 (15-8).

BAHAR VIATA FURATA EPISODUL 76 REZUMAT, 26 MAI 2016. Efsun si Arda au parte de o nunta cu probleme, in fata cunoscutilor

MIREASA PENTRU FIUL MEU 1 MARTIE 2016. Florin a decis sa paraseasca acest show pana la finalul lunii aprilie

DRAGOSTE CU IMPRUMUT EPISODUL 105 REZUMAT, 30 IANUARIE 2017. Sevket este cautat de politie insa se ascunde cu succes de oamenii legii