BILETUL ZILEI 15 MARTIE 2017. Atletico este mare favorita la calificarea in sferturile Ligii Campionilor

By Bogdan martie 15, 2017 10:25

BILETUL ZILEI 15 MARTIE 2017. Atletico Madrid este mare favorita la calificarea in sferturile de finala ale Ligii Campionilor. A invins in turul de la Leverkusen cu 4-2 si doar o evolutie de exceptie a formatiei germane ar putea intoarce soarta calificarii. Atletico este insa o echipa suficient de solida incat sa scoata maximum si din mansa retur.

BILETUL ZILEI 15 MARTIE 2017. Portimonense este lider autoritar in liga 2 Portugalia in timp ce, Benfica B este pe 4. Ne asteptam la un meci spectaculos in conditiile in care miza nu are cum sa-si spuna amprenta asupra calitatii jocului. Gazdele nu au drept de promovare si tot ceea ce conteaza este o evolutie meritorie. Ne asteptam la goluri.

BILETUL ZILEI 15 MARTIE 2017. Plzen este pe 2 in Cehia la 4 uncte distanta de liderul Slavia Praga insa si cu un meci mai putin disputat. Pare a avea forta de a se implica serios in lupta pentru titlu insa este exclus un esec in fata unui adversar ca Bohemians aflat in vecinatatea locurilor de retrogradare.